O nás

images (1)

Můj velký přerod začal v roce 2016. Jinak vše začalo ještě o 8let dříve. Díky pravidelným meditacím jsem začal mít živé vize, které přicházely čím dál častěji. Později jsem zjistil, že jsem se tehdy spontánně napojil na vyšší JA a svoje průvodce.

Vedení mých průvodců mně zavedlo k pracování s Dornovou metodou, což je metoda na navrácení kostry do původního stavu. Tato práce mně nesmírně obohatila, protože propojuje tělesné symptomy a psychosomatiku. Následně jsem si udělal kurz SMS cvičení, což je cvičení, které podporuje správné držení těla. Spolu s baňkováním to považuji za "svatou trojici" (Dornovka, bankování, SMS cvičení) pro práci s tělem.

Postupně se mi zpřístupnil vstup do Akašická knihovny a u některých klientů mi bylo umožněné nahlédnout do traumat duše z minulých inkarnací a zaměřit se tak na řešení zdravotního problému klienta.

Následně jsme byl veden k práci s čistění energickým polí a prostorů. V současné době poskytuji Dornovu metodu jenom v kombinací se čtením duše. Jsem totiž názoru že jedno od druhého oddělit nelze a mým záměrem je, aby se lidi vyléčili napoprvé a nemuseli se již vracet a opakovat to samé téma dokola. Proto jsou moje služby komplexní a zahrnuji jak práci s traumaty duše, tak s tělem, pohybem a výživou. Svou práci doplňuji aromaterapií s esenciálními oleji od firmy Bewit, které považuji za nejkvalitnější na světovém trhu v současné době.

images (1)

Děkuji.

© 2019 Pyramida v Brdech | Created by Web-Liska